הקיץ אומנם עומד להסתיים, אנחנו כבר יכולים להרגיש את מזג האוויר משתנה לאט, ובכל זאת, בישראל כמו בישראל, גם בסתיו ובחורף צפויים להיות ימים חמים ולחים, ימים בהם לא נוכל להסתפק רק בחלון פתוח אלא נידרש למשהו קצת יותר משמעותי מזה בשביל ליהנות מאוויר קריר ונעים שיצנן את החדר.

סביר להניח שאנחנו לא נרצה שהוצאות החשמל שלנו יהיו גבוהות גם בעונות אלו, ולכן נעדיף שלא להדליק את המזגן לעיתים תכופות, אלא לחפש אופציות הרבה יותר זולות אך יעילות. זו הסיבה שנכון עבורנו לבחור באופציה של התקנת מאוורר תקרה.

מאוורר תקרה הוא הכלי היעיל ביותר אשר יכול לספק לנו אוויר נעים ורוח קלילה בתוך החדר, בין אם זה חדר בבית מגורים או חדר במבנה עסקי, מסחרי, ציבורי או כל מבנה אחר. הוא יעיל מאחר והוא עובד מלמעלה למטה, הוא חזק ועוצמתי, ניתן לווסת את השימוש בו לרמות שונות, ולא פחות חשוב, אנחנו יכולים ליהנות היום משלל דוגמאות עיצוב אשר יאפשרו לו להשתלב בצורה מדויקת בחלל החדר.

בשוק הישראלי אנחנו יכולים למצוא מספר דגמים של מאווררי תקרה, המובילים הם מאוורר תקרה סטאר ומאווררים של Swingfans. מדובר על שתי חברות מובילות, אשר מציעות קטלוגים מגוונים אשר יכולים להתאים הן לשימוש פרטי והן לשימוש עסקי, מסחרי או ציבורי.

במאמר זה, אנחנו מבקשים לבחון את ההבדלים בין שני סוגי המאווררים, מתוך כוונה להציג את היתרונות של Swingfans אל מול החסרונות של מאוורר סטאר. זאת על מנת להקל עליכם בתהליך הבחירה. כך שתרצו לרכוש מאוורר תקרה לבית או לכל מבנה אחר, התשובה איזה מאוורר לרכוש, תהיה פשוטה וברורה עבורכם.

פרמטרים לבחירה נכונה

לפני שנציג את היתרונות של Swingfans והחסרונות של מאוורר סטאר, צריך להדגיש שעלינו לקבוע פרמטרים, משתנים מסוימים אשר אמורים להשפיע על תהליך הבחירה שלנו. מדובר במספר נקודות פשוטות וברורות על פיהן נקבע איזה מאוורר עדיף לנו לקנות והיכן.

הנה דוגמאות למספר משתנים:

 • גודל המאוורר ביחס לחדר
 • עיצוב המאוורר והיכולת לשלב אותו בעיצוב הכולל
 • עוצמת המאוורר ויכולת השליטה על השימוש בו
 • איכות השירות, כולל התקנה, אחריות, החלפת רכיבים במקרה של תקלה ועוד.
 • עמידות מאוורר התקרה ואמינות השימוש

מדוע משתלם לרכוש מאווררי סווינג

אנחנו נציג כאן שורה של נקודות שמסבירות מדוע משתלם לרכוש מאווררי Swingfans. לפני כן נדגיש, אצלנו אפשר למצוא קטלוג עשיר ומגוון של מאווררי תקרה אשר יכולים להתאים לכל מבנה, פרטי, מסחרי או ציבורי. כמו כן, מאווררי תקרה שאנחנו מוכרים מתאימים הן לשימוש פנימי והן לשימוש חיצוני, על פי הצורך.

 • מאווררי תקרה עוצמתיים וחזקים – ניתן ליהנות ממאווררים באיכות מאוד גבוהה, אשר עובדים על עוצמות שונות, כולל עוצמות חזקות שלא מביישות שום מערכת מיזוג אחרת.
 • מאווררים חסכוניים ושקטים – בזכות מנועי DC שמותקנים במאווררים החדשים, ניתן ליהנות גם מחסכון בצריכת החשמל, גם מפעולה שקטה וכן אחריות ארוכה יותר.
 • עיצוב מותאם – מעבר לכך שהמאווררים שלנו נהנים מעיצוב ייחודי, חדיש ומרשים, אזי שהצוות שלנו כולל אנשי מקצוע שמתמחים בתאורה ובעיצוב תאורה, ועל כן הם יודעים כיצד לייצר התאמה בין גודל המאוורר לגודל החלל בכלל וכן לעוצמת התאורה במקום.
 • תאורת לד משולבת – המאווררים כוללים תאורת לד בעוצמה של 23 וואט. זה גם חוסך את הצורך בהתקנת גוף תאורה בתקרה וגם מאפשר ליהנות מתאורה חזקה, נוחה ונעימה לעין.
 • מחירים גמישים – אצלנו אפשר למצוא מאווררי תקרה במנעד רחב של מחירים. כך חוסכים גם בעת רכישת המאוורר וגם לאחר מכן, בעת השימוש בו, בזכות העובדה שהמאווררים שלנו הם חסכוניים בצריכת חשמל.
 • שירות אישי מותאם – אצלנו אפשר ליהנות מבחירה אישית של מאווררי תקרה. בחירה של גודל ועיצוב המאוורר, סוג, צבע וגודל כנפיים וכן ניתן לבחור מאוורר עם ובלי תאורה. לכל זה יש להוסיף, שאנחנו מציעים שירות התקנות ברחבי הארץ אשר כולל בנוסף שנת אחריות בבית הלקוח לאחריות הרגילה.
 • שירות מקצועי, זמין ואמין – אנחנו נהנים מחנויות בפריסה ארצית, כמו כן ניתן לבצע רכישה און ליין דרך אתר סחר אלקטרוני נוח, פשוט ומאובטח. אנחנו מחזיקים מחלקת שירות לקוחות שזמינה כל עת, לכל עניין ולכל שאלה.

החסרונות של מאוורר סטאר

כאמור, סטאר מאווררים מציעים גם הם מאווררי תקרה מסוגים שונים, אף הם מתאימים למבנים פרטיים ואחרים, לשימוש פנימי וחיצוני. אך כפי שנוכל לראות, יש בהם לא מעט חסרונות ולכן זה לא בהכרח משתלם לקנות אותם.

 • לא מותאם לתאורה של חלל החדר – בעוד שאנחנו מעסיקים אנשים שמתמחים בתאורה והם משתלבים בתהליך הייצור וההתקנה, הרי שהצוות של סטאר אינו כולל אנשי תאורה, ולכן חישוב התאורה בחלל החדר איננו נכון, והעיצוב של המאוורר עם גוף התאורה, איננו נכון.
 • חסר פתרון אמיתי ונכון – הן בכל מה שקשור לתאורה של החדר והן בהיבטים אחרים, מאוורר תקרה סטאר לא נותן פתרון תאורה אמיתי לחללים גדולים, אלא רק פתרון נקודתי ולא פרקטי.
 • עיצובים ישנים – להבדיל מהמאווררים שלנו, המאווררים של סטאר אינם מאופיינים בעיצוב מודרני, ולכן הם גם לא יתאימו לעיצוב הכולל של חלל החדר ועלולים לפגוע בו.
 • ספינת הדגל היא לא באמת כזו – מאוורר סטאר 4 שנחשב מאוד פופולארי, הוא איננו מתקדם כמו מאווררים אחרים בשוק, הוא נשלט על ידי חוטים ולא על ידי שלט רחוק, העיצוב שלו איננו מתאים לעיצוב מודרני של מאווררי תקרה
 • חנות אחידה בארץ – לחברה יש חנות אחת בלבד. מי שאיננו מתגורר באזור, יתקשה להגיע לשם ויצטרך לקנות את המאוורר דרך מפיצים אחרים.

לסיכום, כפי שאפשר לראות, משתלם יותר לרכוש מאוורר של Swingfans מאשר מאוורר תקרה סטאר. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר במספר 5185*, לא תתחרטו על כך!

 

 

 

אודות הכותב
ג'וש האוזר
ג'וש האוזר

האיש מאחורי מותג המאווררים Swingfans. ג'וש האוזר, בן 32, נשוי ואב לשלושה מקסימים. אוהב את הטבע, משתדל לטייל בעולם ולגלוש בגבעות שלג אינסופיות ומאמין גדול בניצול מקסימלי ומעוצב של המשאב האנרגטי. "הטבע הוא עבורי מקור השראה בלתי נדלה והמאווררים שלנו מוכיחים זאת