שתי נורות לד חינם ברכישת מאוורר תקרה ספיר/סווינג 1 בשימוש בקוד FREEBULBS

|
משלוח חינם עד הבית
סיור וירטואלי התקנת מאוורר תקרה ייעוץ עם מומחה להזמנות חייגו: 072-3304976
מאווררי תקרה Swingfans – המרכז למאווררי תקרה!

אודות Swingfans

הסיפור של Swingfans: מסורת של עיצוב וחדשנות

Swingfans המותג המוביל במאוורריי תקרה איכותיים, מעוצבים ועמידים. כמותג מוביל , חרטנו על דגלנו ערכים של חדשנות, יצירתיות, יעילות ואמינות. החברה הוקמה ע"י האחים האוזר, המייסדים והבעלים של חברת טכנולייט, המובילים את שוק התאורה בישראל, למעלה מ-25 שנה. אותה חדשנות טכנולוגית המאפיינת את טכנולייט הוטמעה ב DNA של Swingfans, ולאחר שנים של מחקר ופיתוח הגיעו לעולם מאווררי התקרה המתקדמים והמעוצבים ביותר המסתובבים כיום בשוק-בהתחייבות.

החלום העיצובי שלכם הוא ההשראה שלנו

מאווררי התקרה שלנו ב-Swingfans מתוכננים, מעוצבים ומיוצרים בקפידה ע"י אנשי מקצוע מובילים, שיצרו עבורכם את הסינתזה המושלמת בין טכנולוגיה עכשווית לעיצוב חדשני ועדכני. בחברת Swingfans אנחנו מעודדים כל לקוח להביא לידי ביטוי את הצד היצירתי שבו ולהגשים את החלום העיצובי שלו. בזכות הגישה המודולארית שלנו, תוכלו לבחור בין גדלים, צבעים ועיצובים שונים של מאווררי תקרה והכנפיים שלהם. כך ניתנת לכם האפשרות להחליט מתוך מאות שילובים אפשריים מהו מאוורר התקרה שמבטא את הטעם האישי שלכם. כיוון שאנחנו מתמחים בעולם התאורה, פיתחנו עבור מאווררי התקרה שלנו גוף תאורה ייחודי ומעוצב וביחד הם משלימים מראה אחיד ויוקרתי.

מאווררי התקרה של Swingfans: יעילים אנרגטיים וידידותיים לסביבה

מאווררי התקרה של Swingfans מגיעים עם מנוע קטן, יעיל ומתקדם עם זרימת אוויר גבוהה וצריכת חשמל נמוכה, כך תוכלו לחסוך עד כ-50% מהוצאות החשמל על קירור ואוורור הבית. בחורף, מאוורר התקרה מפזר את החום שמופק מגופי החימום בצורה יעילה ואחידה וכך תוכלו לחסוך גם בחודשים הקרים. היעילות האנרגטית של מאוורר התקרה לא רק חוסכת כסף, אלא גם תורמת להפחתת הזיהום של כדור הארץ. ב-Swingfans ברור לנו כי איכות הסביבה חשובה לא רק מחוץ לבית אלא גם בתוכו. לכן פיתחנו מנוע שקט וחזק במיוחד שמאפשר לכם ליהנות מהיתרונות הבריאותיים של מאוורר התקרה ללא רעשי רקע.

  • ידידותיים לסביבה
  • חסכוני
  • שקט

אמינות ושירות: ההתחייבות שלנו אליכם

בחברת Swingfans אנחנו מאמינים במוצרים שלנו ומעוניינים לקדם ידע מקצועי בתחום מאווררי התקרה, כדי שתוכלו לבצע רכישה מושכלת שתואמת לצרכים הפרקטיים והעיצוביים שלכם. לכן, אנחנו מעניקים שירותי ייעוץ מקצועי בחנויות הרשת, בטלפון ודרך מספר פלטפורמות באתר וכמובן שנשמח לספק לכם גם שירותי משלוח והתקנה מקצועית. מנוע מאוורר התקרה מגיע עם תעודת אחריות של עד 25 שנים אם כי אנו בטוחים שהוא יחזיק הרבה יותר. החלטתם לרכוש מאוורר תקרה? מוזמנים לגלוש באתר או להגיע לחנויות הרשת הפרוסות ברחבי הארץ ולהתרשם מהמגוון האדיר והאיכותי. אנחנו מתחייבים לספק שירות מהיר, יעיל, אדיב ומקצועי ושתקבלו את מאווררי התקרה המתקדמים והמעוצבים ביותר שמסתובבים כיום בשוק-בהתחייבות.

  • ימשלוח חינם
  • שרות מקצועי
  • אחריות
סגור חיפוש