ייעוץ עם מומחה להזמנות חייגו: 072-3304976
מאווררי תקרה Swingfans – המרכז למאווררי תקרה!

אודות Swingfans

הסיפור של Swingfans: מסורת של עיצוב וחדשנות

Swingfans: מאווררי התקרה האיכותיים, המתקדמים והמעוצבים ביותר שמסתובבים כיום בשוק. מאווררי התקרה של Swingfans הם חסכוניים בחשמל ותוכלו לבחור ולעצב מתוך מאות שילובים אפשריים מהו מאוורר התקרה שמבטא את הטעם האישי שלכם.

החלום העיצובי שלכם הוא ההשראה שלנו

ב-Swingfans אנחנו מתמחים במאווררי תקרה איכותיים, עמידים ומעוצבים וחרטנו על דגלנו ערכים של חדשנות, יצירתיות, יעילות ואמינות. החברה הוקמה ע"י האחים האוזר, המייסדים והבעלים של חברת טכנולייט, שכבר למעלה מ-25 שנים מובילה את ענף התאורה בישראל. התשוקה לעיצוב וחדשנות טכנולוגית שמאפיינת את טכנולייט היא ב-DNA של Swingfans ואצלנו תוכלו לבחור בין גדלים, צבעים ועיצובים שונים של מאווררי תקרה והכנפיים שלהם ולהגשים את החלום העיצוב שלכם.

מאווררי התקרה של Swingfans: יעילים אנרגטיים וידידותיים לסביבה

מאווררי התקרה של Swingfans מגיעים עם מנוע קטן, יעיל ומתקדם עם זרימת אוויר גבוהה וצריכת חשמל נמוכה, כך תוכלו לחסוך עד כ-50% מהוצאות החשמל על קירור ואוורור הבית. בחורף, מאוורר התקרה מפזר את החום שמופק מגופי החימום בצורה יעילה ואחידה וכך תוכלו לחסוך גם בחודשים הקרים. היעילות האנרגטית של מאוורר התקרה לא רק חוסכת כסף, אלא גם תורמת להפחתת הזיהום של כדור הארץ. ב-Swingfans ברור לנו כי איכות הסביבה חשובה לא רק מחוץ לבית אלא גם בתוכו. לכן פיתחנו מנוע שקט וחזק במיוחד שמאפשר לכם ליהנות מהיתרונות הבריאותיים של מאוורר התקרה ללא רעשי רקע.

  • ידידותיים לסביבה
  • חסכוני
  • שקט

אמינות ושירות: ההתחייבות שלנו אליכם

בחברת Swingfans אנחנו מעניקים שירותי ייעוץ מקצועי בחנויות הרשת, בטלפון ובאתר ונשמח לספק לכם גם שירותי משלוח והתקנה מקצועית. מנוע מאוורר התקרה מגיע עם תעודת אחריות של עד 25 שנים, אם כי אנו בטוחים שהוא יחזיק הרבה יותר, כך שתקבלו את מאווררי התקרה המתקדמים והמעוצבים ביותר שמסתובבים כיום בשוק-בהתחייבות.

  • ימשלוח חינם
  • שרות מקצועי
  • אחריות
סגור חיפוש