היכן ניתן לרכוש Swingfans?

ניתן לרכוש את המאווררים של Swingfans באתר האינטרנט שלנו וכן באולמות התצוגה המורשים שלנו. רשימת אולמות התצוגה שלנו באזורכם מופיעה בדף צור קשר.

איך ניתן ליצור קשר עם התמיכה של Swingfans?

בטלפון או דרך טופס צור קשר.

המאווררים של Swingfans זמינים באתר אינטרנט שלנו וכן באולמות התצוגה המורשים שלנו. רשימת אולמות התצוגה שלנו באזורכם מופיעה בדף צור קשר.

איך להתקין את מאוורר התקרה?

לקבלת מידע על אופן ההתקנה ולרשימת מתקינים מוסמכים באזורכם עיינו בדף ההתקנה.

איך לדעת מהי עוצמת המאוורר?

תנועת האוויר של מאוורר תקרה נמדדת ב-CFM (רגל מעוקב לדקה). מהירות גבוהה יותר של זרימת אוויר בחלל פירושה יותר רוח ותחושת קירור גבוהה יותר. CFM גבוה יותר של המאוורר פירושו שהמאוורר מזרים יותר אוויר. אינכם זקוקים ל-CFM הגבוה ביותר אלא לזה המתאים לחלל שלכם.

האם יש הבדל בזרימת האוויר אם משתמשים במאוורר Swingfans בעל 2, 3 או 4 להבים?

ההבדל המרכזי בין מספר הלהבים של המאוורר הוא בעיקר אסתטי. בשימוש במנועי DC, מהירות הסל"ד (RPM) מבוססת על המשקל הכולל של הלהבים. שימוש ביותר להבים מאט את מהירותם (סל"ד) אבל ה-CFM נשאר כמעט זהה. כל המאווררים של Swingfans, בכל התצורות, מתוכננים להזרמת אוויר מיטבית.

איך לדעת איזה גודל מאוורר להתקין בכל חלל/חדר?

יש להתאים את גודל המאוורר לגודל החדר. מאוורר קטן מדי או גדול מדי ביחס לגודל החלל/החדר לא יעבוד בצורה יעילה.

לחללים בגודל של עד 7 מ"ר אנו ממליצים לבחור בגודל להבים של 36 אינץ'.

לחללים בגודל של עד 12 מ"ר אנו ממליצים לבחור בגודל להבים של 42-48 אינץ'.

לחללים בגודל של מעל 13 מ"ר אנו ממליצים לבחור בגודל להבים של 52 אינץ' לפחות.
.

האם מאווררים מקררים את החלל/החדר?

מאוורר תקרה יוצר בחלל רוח שיוצרת תחושה של קירור, אבל למעשה הטמפרטורה בחלל לא משתנה. תחושת הקירור שנוצרת כתוצאה מתנועת האוויר מאפשרת לכם להרגיש את אותה רמת נוחות גם בסביבה חמה יותר בכמה מעלות, וזה יאפשר לכם להעלות את הטמפרטורה של החדר מ-24 ל-26 מעלות ועדיין לחוש את אותה רמת נוחות. מאווררי התקרה מייעלים למעשה את מיזוג האוויר שלכם.

האם המאוורר יכול לחסוך לנו כסף בחורף?

אוויר חם עולה כלפי מעלה. שימוש במאוורר תקרה יכול להוריד את האוויר החם מהתקרה בחזרה אל חלל המגורים. האוויר החם מגיע למקום שבו צריכים אותו, וכתוצאה מכך אפשר להפחית את עוצמת החום של מערכת החימום; וכתוצאה מכך להביא לחיסכון בהוצאות החימום שלכם. כדי להשתמש ב-Swingfan במצב חורף אנא וודאו שהלהבים מכוונים להסתובב נגד כיוון השעון. כאשר הלהבים מסתובבים הפוך הם דוחפים את האוויר כלפי מעלה ומסביב לחדר, ולא מזרימים את האוויר ישירות עליכם (מה שייצור תחושת קירור).

לאיזה כיוון צריך לכוון את המאוורר בקיץ ובחורף?

בחודשי הקיץ כוונו את הלהבים של ה-Swingfans כך שיסתובבו עם כיוון השעון וידחפו את האוויר כלפי מטה. בחודשי החורף כוונו את הלהבים של ה-Swingfans כך שיסתובבו נגד כיוון השעון וידחפו את האוויר כלפי מעלה.

מהי צריכת החשמל של ה-Swingfan?

בממוצע, מאוורר תקרה עם מנוע DC שמופעל במהירות גבוהה יצרוך רק 32 וואט חשמל לשעה. זה בערך 11 אגורות לכל 8 שעות.

כמה אפשר לחסוך על הוצאות חימום או קירור?

מאוורר Swingfan יכול לחסוך עד 40% מעלויות הקירור, ועד 15% מהוצאות החימום.

עד כמה קל להתקין מאוורר תקרה? האם יש צורך בחשמלאי מוסמך?

על פי חוק, בחלק מהמדינות, רק חשמלאי מוסמך יכול להתקין מאווררי תקרה. אנא בדקו את דרישות החוק המקומי שלכם לפני שתשקלו להתקין Swingfan באופן עצמאי. לקבלת מידע על אופן ההתקנה ולרשימת מתקינים מוסמכים באזורכם עיינו במדור ההתקנה.

מה כוללת האחריות על המאוורר?

האחריות על מאווררי Swingfans כוללת 25 שנות אחריות על חלקי מנוע ה-DC ו-10 שנות אחריות על מנועי ה-AC. האחריות על רכיבים אחרים, כמו להבים, חלקים וכיסויים, היא לשנה אחת.

האם ניתן לכוון את המאוורר בעזרת שלט רחוק?

ניתן לכוון את ה-Swingfans עם שלט רחוק המגיע יחד עם המאוורר. השלט הרחוק שלנו משפר את הביצועים ואת גמישות התפעול של המאוורר. ניתן להגדיר 6 מהירויות, היפוך כיוון להבים, הפעלה/כיבוי ובקרת תאורה, והכל היישר מהשלט הרחוק האלחוטי. ניתן להתקין את ערכת התאורה הנוספת בקלות יחד עם המאוורר במהלך התקנה חדשה, או על מאוורר שכבר מותקן (ונעשה בו שימוש). ההתקנה היא פשוטה ואין צורך בחיווט נוסף.

האם ניתן להתקין גוף תאורה על המאוורר?

Swingfans מציעה ערכות תאורת LED במספר וואטים ועוצמות תאורה. ניתן להתקין את ערכת התאורה בקלות יחד עם המאוורר במהלך התקנה חדשה, או על מאוורר שכבר מותקן (ונעשה בו שימוש). ההתקנה היא פשוטה ואין צורך בחיווט נוסף. הערכה מוצעת רק עבור דגמי Swingfans שמסומן עליהם שיש להם אפשרות לערכת תאורה.

איך מתקינים כראוי כמה שלטים רחוקים ביחד?

אנא עיינו בהוראות בנוגע לשלטים רחוקים מרובים שבמדריך ההתקנה של דגם המאוורר שלכם.

האם ניתן לשלוט במאוורר התקרה ובגוף התאורה מאותו מתג בקיר?

לכל המאווררים של Swingfans יש "יחידת זיכרון" המאפשרת למאוורר ולתאורה לחזור למצב האחרון שהוגדר בשלט הרחוק. אם השארתם את המאוורר על מהירות 3 ואת התאורה במצב "פועל", הרמה או הורדה של המתג בקיר תפעיל או תכבה את המצבים הללו. באמצעות השלט הרחוק של המאוורר ניתן לכוון את מהירות המאוורר או את הפעלת/כיבוי התאורה. השלט הרחוק שלנו משפר את הביצועים ואת גמישות התפעול של המאוורר. ניתן להגדיר 6 מהירויות, להפוך את כיוון הלהבים, להפעיל/לכבות את המאוורר ואת התאורה, והכל היישר מהשלט הרחוק האלחוטי.

מה ההבדל אם מאוורר התקרה מותקן קרוב לתקרה או על מוט הנמכה?

לביצועיים מיטביים יש להתקין את מאווררי תקרה בגובה של כ-2.5 מטר מהרצפה. במידה והתקרה גבוהה מדי ניתן להשתמש במוטות הנמכה כדי למקם את המאוורר בגובה המתאים.

במידה ויש חלקים פגומים במארז המקורי של המאוורר, האם זה כלול באחריות?

במקרה כזה אנו נשלח אליכם חלקים חלופיים ללא תשלום נוסף. אל תתקינו מאוורר של Swingfan שאחד או יותר מהחלקים שלו שבורים. צרו איתנו קשר מיד, לפני שתתקינו את המאוורר.

לאחר רישום המוצר במערכת, האם צריך לשמור את הוכחת הקנייה/חשבונית?

כן, מדיניות האחריות שלנו דורשת שתשמרו את הוכחת הקניה/חשבונית שלכם.

ניסינו לתקן את המאוורר עם חלקי חילוף תואמים. המאוורר פעל למשך זמן מה אבל עכשיו הוא לא פועל כראוי. האם האחריות מכסה מצב כזה?

לא – יש להשתמש אך ורק בחלקים המקוריים של Swingfans. טיפול עצמאי במאוורר מבטל את האחריות.

אם המאוורר שלנו הוחלף בהתאם לאחריות, איזו אחריות יש לנו כעת על המאוורר?

תאריך הרכישה המקורי הוא הקובע את תקופת האחריות על המאוורר של Swingfan. לחלקים שהוחלפו במאוורר לאחר תום תקופת האחריות תהיה אחריות של 90 ימים.