שתי נורות לד ברכישת מאוורר ספיר או סווינג 1 - קוד קופון freebulbs

|
משלוח חינם עד הבית
סיור וירטואלי התקנת מאוורר תקרה להזמנות חייגו: 072-3304976
מאווררי תקרה Swingfans – המרכז למאווררי תקרה!

שאלות נפוצות

התאמת מאוורר התקרה לגודל וגובה התקרה

למה לא! מאוורר תקרה מפזר אוויר בצורה אחידה ונעימה, הוא חוסך בהוצאות החשמל ואם תקנו מאוורר של swingfans אז גם יהיה לך מאוורר תקרה מעוצב שמשדרג את הנראות של כל חלל..

כדי למקסם את פעולת מאוורר התקרה חשוב שאורך הכנפיים יהיה פרופורציונאלי לגודל החלל. כנפיים קטנות בחלל גדול לא מייצרות את משב הרוח הנדרש וכנפיים גדולות בחלל קטן מפזרות את האוויר יתר על המידה. בנוסף, גם מבחינה עיצובית הפרופורציה היא חשובה. ב-swingfans  השקענו המון מחשבה בתכנון היחס בין גודל החלל לקוטר הכנפיים ואלה הן המלצותינו:

חלל עד 8 מ”ר –  “36 אינץ
חלל 9-13 מ”ר – “42 – “48 אינץ.
לחללים הגדולים מ- 14 מ”ר: “52 -”60 אינץ.

מידות המאוורר באינצ’ים שכוללים גודל מקצה לקצה (קוטר)

36″ – 91.5 ס”מ

42″ – 107 ס”מ

48″ – 122 ס”מ

50″ – 127 ס”מ

52″ – 132 ס”מ

54″ – 137 ס”מ

60″ – 152.5 ס”מ

לא,  מספר הכנפיים היא בחירה עיצובית. אך כאשר יש פחות כנפיים יש פחות משקל על המנוע של המאוורר והוא פועל טיפה יותר מהר וככה זה זרימת האוויר מתאזן בין בחירת מספר הכנפיים.

גובה התקרה המינימלי להתקנת מאוורר תקרה  הוא 2.5 מטר.

כן, יש חובה להתקין את המוט שמגיע עם מאוורר התקרה. לא סתם שמנו אותו שם.

כן,  אבל יש לבדוק את גובה השיפוע. בכל מאוורר תקרה רשום מה גובה השיפוע המקסימאלי.

כן, אבל תוודאו שהחשמלאי דואג לחיזוקים באיזור של התקנת מאוורר התקרה.

תאורה, שלטים ומפסקים

רוב מאווררי התקרה שלנו מגיעים עם שלט רחוק מובנה. בכל מקרה, תמיד ניתן להוסיף שלט רחוק. השלט מגיע כ2 יחידות: רסיבר ושלט.

למרבית מאווררי התקרה שלנו ניתן להוסיף את ערכת התאורה שלנו: W23 לד. לשאר הדגמים ניתן להוסיף 2 נורות לד 27E.

עם מאווררי התקרה שלנו מדגם AC מגיע בקופסא מפסק קיר המותאם לקופסא 55. ניתן לרכוש מפסק קיר אשר מותאם למפסקי גוויס/ניסקו/ביטוציני.

אם הקופסא שבקיר עגולה והמסגרת של המפסק מרובעת מדובר במפסק קופסא 55. אם הקופסא שבקיר מלבנית מדובר במפסק גוויס/ניסקו/ביטוציני. בכל מקרה, מומלץ להסתכל מיהו  היצרן לפי הסימון על המסגרת.

הוראות חיווט שלט: לפני חיווט שלטים יש לדאוג שהמפסקים בקיר של המאווררים בכל החללים בבית יהיו כבויים לפני תחילת עבודה.בכדי שהפעולה לא תשפיע על מאוורר בחדר אחר!

שולפים את מכסה הסוללות של השלט. אפשר לראות לחצנים עם המספרים 1-5.  נא לשנות את הקוד של השלט על ידי הורדה או העלה של אחד המספרים – נא לוודא שבכל חדר יש מספר שונה לכל מאוורר. ניתן לעשות את הפעולה עם מברג או עט.

דבר נוסף נא לוודא שהלחצן בצד הימיני ביותר כלומר אחרי מספר 5- יהיה למטה על הספרה 1.

לאחר שינוי הקוד, יש להדליק את המתג בקיר ואז ללחוץ מיידי על כפתור הכיבוי בשלט (הכפתור התחתון בשלט ) במשך 8 שניות. עד שהמאוורר מתחיל לפעול ואפשר לראות את הכנפיים הולכים בתנועה ימינה שמאלה.  לאחר 8 שניות של לחיצת הכפתור לכבות את המספר בקיר עד שהמאוורר מפסיק להסתובב לחלוטין.

לאחר שהמאוורר הפסיק לעבוד ניתן להדליק את המתג בקיר ולהשתמש בשלט ובמאוורר.

לחזור על פעולה זו לכל מאוורר בנפרד.

הוראות חיווט שלט: לפני חיווט שלטים יש לדאוג שהמפסקים בקיר של המאווררים בכל החללים בבית יהיו כבויים לפני תחילת עבודה. בכדי שהפעולה לא תשפיע על מאוורר בחדר אחר!

שולפים את מכסה הסוללות של השלט. אפשר לראות לחצנים עם המספרים 1-4.  נא לשנות את הקוד של השלט על ידי הורדה או העלה של אחד המספרים – נא לוודא שבכל חדר יש מספר שונה לכל מאוורר. ניתן לעשות את הפעולה עם מברג או עט.

לאחר שינוי הקוד, יש להדליק את המתג בקיר ואז ללחוץ מיידי על כפתור הכיבוי בשלט (הכפתור העליון בשלט ) במשך 8 שניות. עד שהמאוורר מתחיל לפעול.  לאחר 8 שניות של לחיצת הכפתור – המאוורר והשלט מתואמים וניתן להשתמש בהם עכשיו ביחד.

לחזור על פעולה זו לכל מאוורר בנפרד.

הוראות חיווט שלט: לפני חיווט שלטים יש לדאוג שהמפסקים בקיר של המאווררים בכל החללים בבית יהיו כבויים לפני תחילת עבודה וכיבוי ואין אספקת חשמל למאוורר.

שולפים את מכסה הסוללות של השלט. אפשר לראות לחצנים עם המספרים 1-4.  נא לשנות את הקוד של השלט על ידי הורדה או העלה של אחד המספרים – נא לוודא שבכל חדר יש מספר שונה לכל מאוורר. ניתן לעשות את הפעולה עם מברג או עט.

ברסיבר של השלט (חלק ירוק) יש בחלקו העליון מכסה גומי שצריך לפתוח, מתחתיו יש מספרים 1-4, נא לשנות את הקוד שיהיה זהה למספר בשלט.

נא לוודא שבכל חדר יש מספר שונה לכל מאוורר. לחזור על פעולה זו לכל מאוורר בנפרד.

התקנה והרכבה

הוראות חיווט שלט: לפני חיווט שלט יש לדאוג שהמפסקים בקיר של המאווררים בכל החללים בבית יהיו כבויים לפני תחילת תהליך חיווט שלט. בכדי שהפעולה לא תשפיע על מאוורר בחדר אחר!

בגב השלט יש מכסה של סוללות, יש לשלוף אותו החוצה, ניתן לראות לחצנים עם המספרים 1-5. נא לשנות את הקוד של השלט על ידי הורדה או העלאה של אחד המספרים – נא לוודא שבכל חדר יש מספר שונה לכל מאוורר. ניתן לעשות את הפעולה עם מברג או עט.

דבר נוסף נא לוודא שהלחצן בצד הימיני ביותר כלומר אחרי מספר 5- יהיה למעלה על הספרה 1.

לאחר שינוי הקוד, יש להדליק את המתג בקיר ואז ללחוץ מיידי על כפתור הכיבוי בשלט (OFF) במשך 8 שניות. עד שהמאוורר מתחיל לפעול ואפשר לראות את הכנפיים הולכים בתנועה ימינה שמאלה. לאחר 8 שניות של לחיצת הכפתור לכבות את המפסק בקיר עד שהמאוורר מפסיק להסתובב לחלוטין.

לאחר שהמאוורר הפסיק לעבוד ניתן להדליק את המתג בקיר ולהשתמש בשלט ובמאוורר.

לחזור על פעולה זו לכל מאוורר בנפרד.

עלות מאוורר התקרה אינו כולל את ההתקנה. מומלץ מאוד לרכוש התקנה דרך החברה. במקרה זה תקבלו מעבר לאחריות הרגילה שנת אחריות ראשונה בבית הלקוח. ניתן לראות מחירון התקנות באתר.

זה לא אומר שקר לו! ברוב המקרים זה מעיד על התקנה לקויה או חוסר איזון בכנפיים ממכה.

לכל מאוורר תקרה שלנו אנחנו מצרפים ערכת איזון וכדאי לשמור אותה – הפעולה עצמה היא פשוטה מאוד ותוכלו לעשות זאת בעצמכם.

הוראות התקנה נמצאות כמובן בתוך כל קופסא, במידה וזה הלך לאיבוד ניתן להוריד עותק של ההוראות ההתקנה ישירות מעמוד המוצר.

מאווררים לפרגולות / מאווררים עמידים בתנאי חוץ

בוודאי! הם משדרגים כל פרגולה ועמידים לתנאי חוץ. רק חשוב לוודא את סיווג המוצר בעמוד שלו כדי להיות בטוחים שהוא מיועד להתקנת חוץ.

ברור. במידה והמאוורר מותאם לכך אז אין שום בעיה.

כן. לכל מאוורר שלא מגיע עם מובנה ניתן להוסיף שלט רחוק – גם בפרגולה.

לא, מאווררים שמיועדים להתקנה בתוך הבית לא עמידים במים ו/או לחות ולכן אין אחריות על המאוורר.

היכן ניתן לרכוש את מאווררי התקרה שלכם

איפה לא? את מאווררי התקרה שלנו ניתן לרכוש  דרך האתר, טלפון וחנויות הפרוסות ברחבי הארץ. לרשימת הסניפים לחצו כאן    https://www.swingfans.co.il/branches/

כרטיס אשראי או Paypal (עד 12 תשלומים ללא ריבית)

אחריות, החזרה והחלפה

לא וגם לא כדאי לך להתקין לבד ולא רק בשל האחריות. התקנת מאוורר תקרה ועבודות חשמל חייבות להתבצע על ידי חשמלאי מוסמך על פי חוק. מאוורר שלא יותקן על ידי חשמלאי מוסמך יצא מגדר האחריות.

מאוורר תקרה שהותקן על ידי חשמלאי מוסמך מקנה אחריות על המנוע והחלקים מהחברה (אין אחריות על ההתקנה). במקרה של תקלה נא לפנות למחלקת שירות לקוחות בטלפון 5185*

בחרתם בחשמלאי מטעמנו? מצוין! במקרה זה תקבלו מעבר לאחריות הרגילה שנת אחריות ראשונה בבית הלקוח.

באם המאוורר לא הותקן ובאריזתו המקורית (סגורה), ניתן להחזירו ולקבל החזר כספי בצירוף חשבונית, עד שבועיים מתאריך הרכישה על פי חוק.

תשמרו את חשבונית הקניה ואת תעודת האחריות שבקופסא. יש תקלה? תשלחו את החשבונית וטופס האחריות במייל warranty@swingfans.co.il ונשמח לעזור!

תנאי האחריות שונים לכל מאוורר תקרה וניתן למצוא את פרטי האחריות באתר.

אספקה ומשלוחים

כמובן! ניתן להזמין את מאוורר התקרה באתר ולקבל משלוח עם שליח, ללא תשלום נוסף בקנית כל מאוורר תקרה! משלוח מאוורר התקרה יגיע אליך עד 7 ימי עסקים. לקניה מתחת ל 549 ₪ ניתן לקבל משלוח בתוספת עלות של 40 ₪. משתלם!

כמובן! לאחר ביצוע ההזמנה ובחירה באופציית איסוף עצמי – ניתן להגיע למחסנים שלנו בכתובת היהלום 1, ברקת
ההזמנה תהיה מוכנה תוך 24 שעות מביצוע ההזמנה. לא כולל שישי שבת וחגים.
ההגעה למחסננו תתאפשר בין השעות 09:00-16:00 בימי א’-ה’

חלקי חילוף ושירות

את חלקי החילוף תוכלו לרכוש דרך שירות הלקוחות שלנו בטלפון 5185* או להגיע למשרדי החברה בכתובת היהלום 1, ברקת.

את מאווררי התקרה תוכלו להביא לאחד מסניפי הרשת או למשרדי החברה. מומלץ שהם יהיו ארוזים ועטופים טוב כדי להגן עליהם.

מומלץ לפני הכל לדבר עם מחלקת שירות הלקוחות המצוין שלנו. במידה והמאוורר צריך שירות צריך להביא את המוצר למעבדה הראשית של החברה. האחריות אינה בבית הלקוח, לא כוללת פירוק, הרכבה ודמי משלוח.

חשמל ונתונים טכניים

כן. אם דגם מאוורר התקרה מגיע עם שלט רחוק, כל מה שנדרש זה חיווט חשמל רגיל במקום גוף התאורה. במידה ומאוורר התקרה מופעל על ידי מפסק קיר (בלי שלט), יש צורך להשחיל חוט חשמל נוסף, פעולה זו מאפשרת להפעיל את התאורה והמאוורר בנפרד.

כמובן! ניתן ליהנות ממשב רוח נעים גם בחושך. בעזרת שלט רחוק או מפסק מפוצל תוכלו לבחור אם להפעיל רק את המאוורר, רק את התאורה או את שניהם יחד.

כן, כל המאווררים שלנו יכולים להסתרכן עם מערכות של בית חכם.

כן, כל המאווררים שלנו מותאמים לעבוד עם שעון שבת.

למאוורר תקרה DC יש 6 מהירויות.
למאוורר תקרה AC יש 3 מהירויות.

כל מאווררי התקרה שלנו מגיעים עם אופציה להפעלת המאוורר במצב קיץ או חורף. מצב קיץ זה כאשר המאוורר פועל עם כיוון השעון והוא דוחף את האוויר כלפי מטה. מצב חורף זה כאשר המאוורר פועל נגד כיוון השעון ויוצר סירקולציה שדוחפת את האוויר כלפי מעלה במאווררי תקרה DC ניתן לשנות בין מצב קיץ לחורף על ידי לחיצת כפתור בשלט. במאוורי תקרה AC יש כפתור על מנוע המאוורר שצריך להזיז ידנית.

צריכת החשמל של מאוורר תקרה DC נעה בין 4 וואט עד למקסימום של 32 וואט (לא כולל התאורה) .

כל המנועים של מאווררי התקרה שלנו הם שקטים מאוד ולא תשמעו אותם.

זה תלוי כמה תפעילו אותו וכמה אתם מפעילים את המזגן ועל איזה עוצמה. אבל בממוצע, זה חסכון של עשרות עד מאות אחוזים שזה לא מעט כסף!

באקלים הישראלי מומלץ גם וגם. מאוורר התקרה לא נועד להחליף את המזגן והמזגן לא יעניק לכם את היתרונות של מאוורר התקרה – הם מוצרים משלימים. נעים בחוץ או שהמזגן פעל כל היום ורוצים קצת להתאוורר? תדליקו את מאוורר התקרה. חם ולח בחוץ? תפעילו את שניהם יחד! מאוורר התקרה יפזר את האוויר הקר של המזגן בצורה מושלמת ותוכלו אפילו להעלות מעלה אחת או שתיים במזגן ולחסוך בהוצאות החשמל.

סגור חיפוש