הצהרת נגישות

הנדון: הצהרת נגישות

עבור: טכנולייט

בתאריך 25.02.19 האתר בכתובת https://www.swingfans.co.il

נבדק והוא עומד ברמת הנגישות AA

באתר המצוין לעיל הוטמעה הצהרת נגישות הכוללת:

באתר זה בוצעו עבודות הנגשה מלאות בהתאם לתקן WCAG 2.0 לרמה AA, ואנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לדאוג שיישאר נגיש בכל זמן. בין אם אתם בעלי מוגבלות פיזית ובין אם לא, בממשק הנגישות שלנו תוכלו למצוא את הטכנולוגיות המתאימות אשר בעזרתן, תוכלו להתאים את תצוגת האתר בעבורכם, ובהתאם למגבלותיכם. שימו לב, כל התאמה שתעשו תשמר בקובץ “קוקי” בדפדפן שלכם, כך שבפעם הבאה אשר תגיעו לאתר זה, או כאשר תעברו בין דפים, לא תצטרכו לבצע התאמות כל פעם מחדש, אלא האתר יחכה לכם מראש מותאם ומוכן עם ההתאמות שביצעתם בפעם הקודמת.

לנחיותיכם, בפתיח הממשק תמצאו כפתור “הפעלת נגישות בסיסית” אשר יפעיל הגדרות בסיסיות כגון התאמה לקוראי מסך והתאמה לניווט מקלדת, בלחיצה אחת ובאופן אוטומטי.

אנו מאמינים כי לכל אדם מגיע הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות, ועל פי כן, הושקעו משאבים ומאמצים רבים בממשק הנגישות, כך שיוכל להקל את השימוש באתר ככל האפשר. גלישה נעימה!

תאימות דפדפנים ומערכות הפעלה:

Google Chrome, FireFox, Safari, Opera, Microsoft Edge, Microsoft Internet Explorer 11, Android Marshmallow, iOS9 – אנו תומכים בכל המכשירים והדפדפנים הפופולריים בשוק עד לכ-2 גרסאות אחורה.

התאמות כלליות:

כפתור להפעלת נגישות בסיסית, ניווט ע”י המקלדת, הפעלת מקלדת וירטואלית, התאמה לקוראי מסך, דילוג לתוכן המרכזי, חיפוש ביטויים ראשי תיבות וסלנג, שינוי שפת הממשק, שינוי מיקום הממשק, שינוי גודל הממשק.

התאמות טקסט ותוכן בממשק:

שינוי גדלי הגופן, שינוי הגופן לקריא, הגדלת טקסט במעבר עכבר (זכוכית מגדלת), הדגשת קישורים, הדגשת כותרות, שינוי מרווח בין שורות, שינוי מרווח בין מילים, שינוי מרווח בין אותיות, יישור למרכז, יישור לימין, יישור לשמאל, יישור מוחלט.

התאמות צבעים ותצוגה:

הצגת תיאורי תמונות, התאמה לקוראי מסך, ניגודיות כהה, ניגודיות בהירה, שינוי האתר לצבעי אפור,צבעים מנוגדים, שינוי צבע הטקסטים, שינוי צבע הכותרות, שינוי צבע הרקע, עצירת אנימציות ותנועה.

התאמות ניווט והתמצאות:

שינוי סמן העכבר לסמן גדול ולבן, או סמן שחור וגדול, הדגשת מעבר עכבר, הגדלה והקטנת תצוגת האתר, הדפסה נגישה, מצב קריאה, ניווט ע”י אותיות, הדגשת פוקוס, הדגשת מעבר עכבר.

הבהרה והערות:

למרות מאמצנו הרבים לאפשר את התאמת האתר ברמה הטובה ביותר, יתכן ויתגלו דפים או חלקים באתר שטרם הונגשו או שטרם נמצא בעבורם הפתרון הטכנולוגי. ייתכן ויתגלו עמודים חדשים לאחר תאריך ההנגשה כלא נגישים, יחד עם זאת, אנו ממשיכים בכל עת לשפר, להוסיף ולעדכן יכולות לממשק הנגישות באתר, וכן להתאים ואף לפתח טכנולוגיות חדשות על מנת להגיע לרמת הנגישות האופטימלית ביותר, בכל רגע נתון ובהתאם להתקדמות הטכנולוגית.

במידה ומצאתם תקלה, או שאינכם מסתדרים עם ממשק הנגישות, או שיש לכם רעיונות לשיפורו, נשמח לשמוע מכם. בלחיצה על “שלחו משוב” הנמצא בתחתית ממשק הנגישות, תוכלו למלא טופס משוק ולספר לנו על חווייתכם באתר. בנוסף, ניתן לפנות למייל  בכתובת info@swingfans.ussl.co.il והוא יגיע לצוות האחראי על נגישות האתר. נשמח לעמוד לרשותכם בכל דרך!

פרסום הסדרי נגישות

 

מבוא –

 מבית טכנולייט מחוייבת לנושא השירות והנגישות בסניפיה. SWING

מטרת החברה היא לאפשר לכל לקוח עם מוגבלות וללא מוגבלות ליהנות משירות וחווית קניה הוגנת, מכובדת ונגישה.

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע מפורט אודות הסדרי הנגישות שלנו בסניפים.

 

נגישות בחנויות:

מונה 4 סניפים פרוסים בכל רחבי הארץSWING

הערות

נגישות שמיעה

דלת נגישה

דרכי נגישות

כתובת

החנות

 

חניה במתחם

אין

יש

חנות קניון – יש מעליות

הלח"י 2, בני ברק

מתחם דן דיזין

1

חניה במתחם

אין

יש

מתחם פתוח

דרך חיפה 44, קריית אתר

Redeisgnמתחם

2

חניה במתחם

אין

יש

 חנות רחוב

פייר קניג 29, ירושלים

ירושלים

3

חנייה בחניון

אין

יש

חנות רחוב

כרמל 1, קרית שדה התעופה

קרית שדה התעופה

4

חנייה בחניון  אין יש מתחם פתוח ילדי טהרן 8, ראשון לציון ראשון לציון 5

נגישות מוקד שירות לקוחות:
לקוח המעוניין לבצע פנייה אל מוקד השירות הלקוחות שלנו יכול ליצור קשר באחת מבין הדרכים הבאות:
טלפון:  072-3308580
דוא"ל: service@tlite.co.il
פקס: 03-5581420
whatsapp: 052-330-4628

אמצעי תקשורת:
נשמח לקבל פניות, מידע והצעות בנושא הנגישות על ידי פנייה לרכז הנגישות החברה, גב' רינת לוי.
טלפון: 03-556-8433
דוא"ל: Rinat.l@tlite.co.il