ייעוץ עם מומחה להזמנות חייגו: 072-3304976
מאווררי תקרה Swingfans – המרכז למאווררי תקרה!

כידוע, מאווררי תקרה מביאים את משב רוח קליל ונעים, בריזה שהופכים את השהות שלנו בחוץ לדבר הרבה יותר נוח, אפילו אם מדובר ביום חם ולח, מסוג הימים שאנחנו נאלצים להתמודד איתם לא פעם בקיץ הישראלי.

כשאנחנו רוצים להתקין מאוורר תקרה בשטח חיצוני, למשל מאוורר תקרה לפרגולה, עולה לא פעם שאלה, מדוע אנחנו צריכים להקפיד על כך שיהיה זה מאוורר תקרה מיוחד לשטח חיצוני, למה אנחנו לא יכולים להתקין פשוט מאוורר רגיל, הם עושים עבודה מספיק טובה. התשובה היא, רק מאווררי תקרה שמותאמים לשטח חיצוני, יעשו את העבודה כמו שצריך.

>

 

מאוורר פנימי הוא דבר נפלא, בנוי בצורה נהדרת, מעוצב יפה, אלגנטי מאוד אך הוא מאוד עדין. אם נרצה נוכל להמשיל אותו לחתול  לבן, קטן ורך שמאיר את הבית, יוצר בו עניין, הופך אותו להרבה יותר נעים אך כאמור הוא עדין.
לכן הוא מתאים לתנאים ששוררים בבית ולא לתנאים חיצוניים, שם הוא לא ישרוד, בין אם מדובר בחורף גשום ואפילו אם מדובר בתנאים רגילים, סטנדרטיים, השוררים בחוץ ביום יום.

מעבר לכך, בגלל שהוא עדין במראה, מבנה ובאופי הפעולה שלו, אז הוא יתקשה לבצע את העבודה שלו, בוודאי בימים מאוד חמים, אז נצטרך שהוא יפעל בשיא הכוח. זה עדיין לא יספיק לנו. מאוורר כזה יעשה את עבודתו בצורה הטובה ביותר בבית, לא בחוץ.

לעומת זאת, מאוורר תקרה חיצוני, מאוורר תקרה שמיועד לחצר או לגינה, הוא מוצר “קשוח”, חזק, מוצר שיכול להחזיק מעמד בכל תנאי, לא משנה אם יורד גשם, לא משנה אם יש סופות וסערות, ויתרה מזו, הוא יעשה את עבודתו בצורה אופטימאלית, בימים הכי חמים, בימים הלחים ביותר בשנה.

אם נרצה, הרי שנוכל להמשיל את מאוורר תקרה חיצוני לכלב גולדן, חזק, קשוח, כזה שלא איכפת לו להתלכלך, הוא לא רק ישרוד בכל תנאי מזג אוויר, הוא ייהנה יותר בחוץ מאשר בבית. ככה בדיוק גם מאוורר תקרה חיצוני.

כיצד לבחור מאוורר תקרה חיצוני

כאמור, אם אנחנו מחפשים מאוורר תקרה לפרגולה או למרפסת, מאוורר תקרה שישרת אותנו בימים חמים, לחים, כך שנוכל לשבת בחוץ וליהנות ממשב רוח קרירה ונעימה, אזי שאנחנו צריכים לחפש מאוורר שיכלול מספר מאפיינים:

ראשית, הוא צריך להיות חזק, הוא צריך להיות מאסיבי, על מנת שיוכל לספק עבורנו את השירות שאנחנו מחפשים בכל מצב, בכל תנאי, אך חשוב לא פחות, הוא צריך להחזיק מעמד בתנאים חיצוניים, בכל מזג אוויר.

שנית, המאוורר צריך להיות מעוצב יפה, להתאים לפרגולה או למרפסת, להתאים לסביבה, להשתלב בה היטב.

שלישית, חשוב שזה יהיה מאוורר שנוכל להפעיל אותו בקלות, נוכל לשלוט בפונקציות השונות שלו בצורה פשוטה ונוחה. כך נוכל ליהנות ממנו באמת.

ארבע, עלינו להחליט האם אנחנו רוצים לקנות מאוורר חוץ עם תאורה במרכזו, כך נוכל לשבת בחוץ בשעות הערב והלילה, להדליק אותו וליהנות גם ממשב רוח נעימה וגם מתאורה איכותית, או שמא אנחנו מעדיפים לקנות מאוורר חוץ בלי תאורה ואז אנחנו נצטרך להתקין מתקן חיצוני שיספק לנו תאורה במקום, בשעות הערב והלילה.

עוד כתבות בנושא

התאמת מאוורר תקרה לגודל החלל Nimrod Dakar 12.01.20

רבים אינם מודעים לכך שבחירה נכונה של מאוורר תקרה היא אינה רק בחירה עיצובית, אלא בחירה שדורשת גם התייחסות לפרמטרים “טכניים” ...

קרא עוד
איך להתאים את מאוורר התקרה לסגנון העיצובי של החלל? Nimrod Dakar 03.12.19

מגוון הסגנונות העיצוביים של מאווררי התקרה שקיים כיום, הפך את מאווררי התקרה גם לאלמנט עיצובי משמעותי שניתן ומומלץ להתאים לסגנון העיצוב ...

קרא עוד
יתרונות השימוש במאוורר תקרה בחורף Nimrod Dakar 07.11.19

החורף מתקרב ואיתו הצורך בפתרונות אפקטיביים לחימום הבית, שגם יבצעו את מלאכתם נאמנה וגם יהיו חסכוניים בחשמל. אך בעוד שרבים תרים ...

קרא עוד
סגור חיפוש